
Учень Лука-Мелешківської ДШМ отримав найвищу відзнаку на Всеукраїнському конкурсі
Учень КЗ “Лука-Мелешківська дитяча школа мистецтв” Андрій Дмитрук здобув Диплом І ступеня на Всеукраїнському двотуровому дистанційному конкурсі музичного та образотворчого мистецтва “Кафарскі-АРТ-Весна-Літо-2025” у номінації “Народні інструменти, гітара”. Повідомили Конкурс проводився за підтримки Управління культури і креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА. Викладач учня Сергій Сергійович Ткаченко надавав методичну підтримку та підготовку.








