
Представники Лука-Мелешківської громади у складі делегації Вінниччини відвідали Польщу
Делегація Вінницької області здійснила робочий візит до партнерських регіонів Республіки Польща. У її складі були представники обласної військової адміністрації та територіальних громад, зокрема Лука-Мелешківської. Повідомили Вінницька обласна державна адміністрація Представники громади відвідали гміну Бруйце, де долучилися до урочистостей з нагоди початку навчального року. Також у межах візиту відбулися зустрічі з керівництвом Лодзького, Свєнтокшиського та Мазовецького […]









