
У селі Бохоники провели урок присвячений Всесвітньому дню ментального здоров’я
У селі Бохоники, що в Агрономічній громаді, для учнів місцевого ліцею відбувся тематичний урок, присвячений Всесвітньому дню ментального здоров’я. У заході взяли участь директорка Департаменту гуманітарної політики ОВА Тетяна Каменщук та регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Вінницькій області Олена Бессараба. Повідомили Вінницька обласна військова адміністрація Метою уроку було формування у школярів […]








