26 Червня, 2026

Додому повернулися 160 українських захисників, які були в полоні з 2022 року

Україна продовжує повертати своїх громадян із російського полону. У п’ятницю, 26 червня, додому повернулися ще 160 українських військовослужбовців. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

За словами глави держави, усі звільнені захисники перебували в російській неволі ще з 2022 року.

Серед тих, хто повернувся, — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на території «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському й Сумському напрямках.

Президент подякував усій команді, яка щоденно працює над звільненням українців із полону, а також військовим підрозділам, які на передовій забезпечують можливість проведення обмінів.

«Пам’ятаємо про всіх, хто перебуває в неволі. Перевіряємо кожне прізвище. Усіх маємо повернути — і військових, і цивільних», — наголосив Володимир Зеленський.

Робота над поверненням українських захисників і цивільних із російського полону триває. Українська влада запевняє, що докладає всіх можливих зусиль, аби кожен українець зміг повернутися додому.