У Стрижавській територіальній громаді завершився дошкільний етап навчання для 141 вихованця закладів дошкільної освіти. Уже восени вони вперше переступлять поріг школи та розпочнуть новий етап свого життя. Про це повідомили у Стрижавській територіальній громаді.






Випускні свята стали особливою подією для дітей, їхніх батьків та педагогів. Урочистості були наповнені творчими виступами, піснями, танцями та щирими емоціями.

Привітати майбутніх першокласників завітали голова громади, начальниця профільного відділу, а також старости старостинських округів.
Під час святкових заходів дітям побажали мирного дитинства, цікавих відкриттів, успішного навчання та здійснення мрій. Окремі слова вдячності висловили працівникам закладів дошкільної освіти за професіоналізм, турботу й любов до дітей, а батькам — за підтримку, віру у своїх дітей та належне виховання.




У громаді зазначають, що попереду на маленьких випускників чекає новий, відповідальний і захопливий етап життя, сповнений знань, відкриттів і досягнень. Майбутнім школярам побажали натхнення, впевненості у власних силах, надійних друзів та незабутніх шкільних років.

Фото зі сторінки громади.

