Випускник Оратівського ліцею Данило Шевчук став учасником першого засідання Регіонального молодіжного конгресу Вінниччини, яке відбулося 23 червня за участю активної та вмотивованої молоді області. Про це повідомили на сторінці Оратівської селищної територіальної громади. Саме Данило представляв Оратівську громаду на новій представницькій платформі, покликаній залучати молодь до процесів розвитку громад, регіону та держави. Юнак відомий своїми […]