
В Агрономічненському ліцеї вручили свідоцтва дев’ятикласникам
10 червня у Будинку культури села Агрономічне відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам 9-х класів Агрономічненського ліцею. Повідомляє Агрономічна сільська рада У заході взяли участь учні, їхні батьки, родичі та класні керівники. Привітати випускників прибули сільський голова Сергій Сітарський та його заступниця Тетяна Закревська. Із вітальним словом виступила директорка ліцею Наталія […]








