
У Лука-Мелешківській бібліотеці провели літературний пікнік для дітей
16 липня у приміщенні Лука-Мелешківської сільської бібліотеки організували літературний пікнік для юних читачів. Повідомили Лука-Мелешківська сільська бібліотека Під час заходу діти знайомилися з літературними новинками, читали книги та брали участь у пізнавальних активностях. Такий формат сприяє розвитку читацької зацікавленості та популяризації книги серед молодшої аудиторії. Бібліотека планує й надалі проводити подібні зустрічі.









