Уночі на автодорозі М-30 у смт Літин патрульні зупинили водія мопеда Honda Dio, який порушив правила дорожнього руху.
Повідомляє Патрульна поліція Вінницької області.
Під час перевірки документів правоохоронці встановили, що 29-річний чоловік не мав посвідчення водія відповідної категорії. Крім того, у нього виявили ознаки алкогольного сп’яніння.
Водій погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою алкотестера Drager. Результат перевірки показав 2,20 проміле алкоголю в крові — це у 11 разів більше за допустиму норму.
На порушника патрульні склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Також на нього винесли постанову за ч. 2 ст. 126 КУпАП — за керування транспортним засобом особою, яка не має права керування.

